آراد فود
خانه / آرد سوخاری / بازار عرضه آرد سوخاری مخصوص کتلت

بازار عرضه آرد سوخاری مخصوص کتلت

آرد سوخاری مخصوص کتلت یکی از انواع طعم دهنده های غذایی خوشمزه است که باعث تردی و طعم مطلوب غذا میگردد. در واقع چیزی که این آرد سوخاری را از انواع دیگر متمایز میسازد بافت، نوع نان و ادویه مخصوصی است که در تهیه آن مورد استفاده قرار میگیرد. آردهای سوخاری معمولا در میان رستورانها و فست فودها رواج قابل توجهی دارد هر چند که امروز پای این مواد به منازل نیز باز شده است. عرضه پودر سوخاری عمده و کیلویی در ایران از استقبال خوبی برخوردار است و دارای بازار فروش بسیار عالی میباشد.

بازار عرضه آرد سوخاری مخصوص کتلت

آشنایی با مواد اولیه آرد سوخاری کتلت

آشنایی با مواد اولیه آرد سوخاری کتلت تولید آرد سوخاری فرمول ثابت و یکسانی ندارد، اما به طور کلی همه آردهای سوخاری از نانهای حجیم تولید میشوند و در تهیه آنها نمیتوان از آرد معمولی استفاده نمود. در کارخانه های تولید کننده آرد سوخاری معمولا نانهای حجیم را حرارت مجدد میدهند تا رطوبت باقی مانده خود را از دست داده، خشک و برشته شوند. در نهایت نانهای خشک شده را آرد میکنند تا آرد سوخاری به دست آید. معمولا مواد اولیه بکار رفته در تولید آرد سوخاری همان مواد اولیه بکار رفته برای تولید نانهای حجیم است. یکی از آردهای سوخاری تولیدی در این صنعت که طرفدارن مخصوص به خود را دارد، آرد سوخاری کتلت است.

از مواد اولیه بکار رفته در تولید آرد سوخاری کتلت میتوان به گلوتن، شربت اینورت، عصار مالت، مخمر نانوایی، نمک طعام، شیر خشک، روغن و ادویه م چاشنی مخصوص کتلت (بسته به نوع برند طعم و مزه متفاوتی دارند) اشاره نمود. در این زمینه اغلب شرکتهای تولیدی برای جلب رضایت مشتریان سعی میکنند آرد سوخاری تولید نمایند که علاوه بر اینکه حداقل روغن را هنگام سرخ کردن جذب کند، غذا را ترد و خوشمزه نیز نماید، این واحدها تلاش مینمایند که آرد سوخاری تولیدی در کنار قیمت مناسب از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد.

خرید عمده آرد سوخاری مخصوص کتلت

خرید عمده آرد سوخاری مخصوص کتلت آرد سوخاری یکی از چاشنیهای غذا است که برای روکشدار کردن مواد غذایی سرخ کردنی مانند کتلت، فلافل، ماهی، میگو، مرغ و … مورد استفاده قرار میگیرد. برای تهیه آرد سوخاری مخصوص کتلت تولیدکننده ها از فرآیندها و مواد اولیه متفاوتی استفاده میکنند که این امر خود باعث تفاوت در قیمت آرد سوخاری عرضه شده به بازار میگردد. شرکتهای تولید کننده آرد سوخاری کتلت، این محصول را به صورت فله ای، کیلویی و یا بسته بندی به بازار عرضه مینمایند.

رستورانها معمولا در طی روز مشتریان بسیاری دارند در صورتیکه بخواهند از بسته های کوچک آرد سوخاری استفاده نمایند مجبور به خرید تعداد زیادی بسته در طول روز میگردند که برای آنها مقرون به صرفه نیست. بنابراین رستورانها و فست فودها در صورتیکه شرایط مناسب نگهداری برای جلوگیری از فساد آردهای سوخاری را داشته باشند، میتوانند با سفارش آرد سوخاری بصورت عمده و کیلویی با قیمتی بسیار ارزانتر از خرده فروشی این محصول را تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

خرید ویژه آرد سوخاری پولکی

در این سایت آرد سوخاری پولکی، با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به فروش می رسد و مشتریان با در ارتباط بودن با آن می توانند از قیمت روز آرد سوخاری آگاه شوند. مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید