آراد فود
خانه / پودر مرینت / خرید انواع پودر مرینت کنتاکی

خرید انواع پودر مرینت کنتاکی

انواع پودر مرینت کنتاکی که برای مزه دار کردن و خوش طعم نمودن مرغ از آن استفاده می شود، به صورت بسته بندی و بهداشتی در مراکز خرید موجود است. مواد تشکیل دهنده در این مرینت ها با یکدیگر متفاوت است و هر کدام طعمی خاص به مرغ می دهد. برای خرید نخست مواد تشکیل دهنده را که بر پشت بسته ها ذکر شده مطالعه کرده ونوع مورد علاقه خود را خریداری نمایید. شرکت های مختلف صنایع غذایی پودرهای مختلف برای مرینت کردن انواع گوشت را تولید و عرضه نموده اند که به راحتی قابل دسترسی است.

خرید انواع <a href=پودر مرینت کنتاکی” class=”img-responsive aligncenter”>

نکات مهم درباره پودر مرینت کنتاکی

نکات مهم درباره پودر مرینت کنتاکی پودر مرینت کنتاکی را با میزان مناسبی آب مخلوط کرده و تکه های مرغ را درون آن به مدت حداقل ۲۰ دقیقه خوابانده می شود. پودرهای مرینت از ادویه های مختلف و طعم دهنده ها تشکیل شده اند. طعم ها ی گوناگون وارد بافت گوشت مرغ شده و آنرا ترد و خوشمزه می کند. برخی از انوع پودر کنتاکی اسپایسی هستند. میزان فلفل این نوع زیاد است. این نوع برای آن دسته از افراد که غذاهای تند را می پسندند، انتخابی مناسب است.

تکه های مرغ بعد از مرینت شدن، پیش از آنکه درون دستگاه سرخ کن قرار داده شوند درون پودر کنتاکی و یا سوخاری غلتانده می شوند. و پس از آماده شدن حالت ترد و کریپسی پیدا می کند. در مواد مرینت سیر خشک و جوز هندی نیز وجود دارد. نکته جالب در مورد پودر مرینت این است که در رستوران های معروف دنیا فرمول مرینت سری است و هر کسی از نحوه مخلوط کردن و محتویات آن اطلاعی ندارد.

بهتر است پیش از قرار دادن مرغ در پودر مرینت، مرغ ها را فریز کنید و پس از آب شدن یخ آنها را مرینت کنید. با این کار مرغ زودتر پخته و طعم و بوی بهتری خواهدداشت. اجازه دهید خونابه کاملا از مرغ خارج شود. پودر مرینت کنتاکی دارای یک ویژگی مهم است و آن رنگ منحصر به فرد آن است. رنگ کنتاکی های مرینت شده با پودر مخصوص، طلایی رنگ است.

فروش بهترین پودر مرینت کنتاکی

فروش بهترین پودر مرینت کنتاکی خرید پودر مرینت امروزه بسیار ساده است. تمامی سوپر مارکت های سنتی و اینترنتی انواع پودرهای طعم دهنده را در وزن های مختلف با بسته بندی های استاندارد به فروش می رسانند. بهترین پودر مرینت، باید استاندارهای بهداشتی لازم را داشته باشد و استفاده از آن ساده و آسان باشد. بهترین شیوه انتخاب، تجربه و امتحان طعم های متفاوت است تا طعم مورد پسند خود را بیابید. بسته بندی پودر خوب باید به گونه ای باشد که باز کردن راحت بوده و رطوبت و آلودگی به درون آن راه پیدا نکند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

تولید عمده پودر مرینت کنتاکی

یکی از رقیب های سرسخت پودر سوخاری که در کنار آن قرار داشته و به رقابت شدید با این محصول پرداخته؛ پودر مرینت می باشد. این محصول در حوزه فست فود مورد توجه کثیر قر

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید