آراد فود
خانه / آرد سوخاری / خرید مستقیم آرد سوخاری فلافل باکیفیت

خرید مستقیم آرد سوخاری فلافل باکیفیت

فلافل یکی از غذاهای محبوب بین المللی است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد، این غذا در ایران به ویژه در جنوب نیز بسیار محبوب است. یکی از طعم دهنده های فلافل آرد سوخاری فلافل باکیفیت است که باعث خوشمزگی و انسجام بافت فلافل میشود. به دلیل تقاضا بالا برای آرد سوخاری فلافل این محصول به صورت انبوه و با کیفیت مطلوب تولید و به طور مستقیم از طریق نمایندگیها و مراکز فروش در اختیار خریداران قرار میگیرد.

خرید مستقیم آرد سوخاری فلافل باکیفیت

خصوصیات بارز آرد سوخاری فلافل تازه

خصوصیات بارز آرد سوخاری فلافل تازه آرد سوخاری از حرارت مجدد انواع نانهای حجیم، نان تست و نانهای مشابه تهیه میگردد، البته حرارت باید در حدی باشد که رنگ نان به زرد رو به قهوه ای روشن برود و کمی ترد و برشته گردد. آرد سوخاری فلافل از طعم دار کردن آرد سوخاری معمولی و ساده به دست می آید. این آرد سوخاری معمولا از موادی مانند پودر سوخاری ساده، آرد نخودچی، پودر سیب زمینی، نمک، فلفل، پودر کاری و پودر سیر تهیه میشود. البته این فرمول ثابت نیست و بسته به برند و شرکت تولید کننده، مواد اولیه آن ممکن است کمی متفاوت باشد.

یک آرد سوخاری با کیفیت تازه باید عاری از بو و طعم نامطبوع بوده و بوی کهنگی و به اصطلاح نا ندهد. کیفیت و مدت زمان نگهداری آرد سوخاری فلافل ارتباط مستقیمی با شرایط نگهداری آن به ویژه رطوبت دارد. افزایش رطوبت باعث افزایش رشد میکروارگانیسمها در پودر سوخاری و اکسیداسیون روغن موجود در آن و در نهایت کاهش کیفیت و بوی نامطبوع آرد سوخاری میگردد. نگهداری آرد سوخاری تحت شرایط خشک و خنک باعث افزایش نگهداری آن تا حدود شش ماه میگردد. این مسئله به ویژه در مورد تولید آرد سوخاری صادراتی، فله ای و کیلویی بسیار حائز اهمیت است.

یکی از مسائل دیگر در تهیه آرد سوخاری که باید مورد توجه قرار گیرد، آکریلامید شدن نان در روند حرارت دهی است، یک آرد سوخاری باکیفیت باید فاقد سوختگی بوده و دارای رنگ زرد کرمی تا قهوه ای روشن باشد. پس توجه به زمان و درجه حرارت دهی در تولید آرد سوخاری بسیار مهم و حیاتی است.

تولید انبوه آرد سوخاری فلافل باکیفیت

تولید انبوه آرد سوخاری فلافل باکیفیت آرد سوخاری فلافل جهت انسجام بافت فلافل، ترد و خوشمزه تر شدن آن استفاده میشود. آرد سوخاری فلافل یا به صورت آردی جهت مخلوط با فلافل و یا در سایز درشت و پولکی جهت کاور فلافل به صورت انبوه تولید میگردد. این محصول معمولا به صورت عمده در سایزها و وزنهای مختلف و با کیفیت مطلوب تولید و به بازار مصرف عرضه میگردد. خریداران جهت تهیه محصولی با کیفیت میتوانند به نمایندگی و فروشنده آرد سوخاری معتبر در سراسر ایران مراجعه نمایند.

تولید انبوه آرد سوخاری فلافل در کنار حفظ کیفیت محصول، از طریق کاهش هزینه نیروی کار و افزایش نرخ و سرعت تولید، باعث کاهش قیمت تمام شده محصول شده که این عامل خود باعث افزایش فروش و بازار پسندی محصول میگردد. این موضوع به خصوص برای رستورانها، فست فودها و فلافل فروشیها که به دنبال کاهش هزینه مواد اولیه خود و در نتیجه سود بیشتر هستند بسیار مهم است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع بی واسطه آرد سوخاری کتلت

کتلت یک غذای سالم و مقوی است که طرز تهیه آن فوت و فن مخصوص به خود را دارد، اگر می خواهید کتلتی خوشمزه بپزید که طعم و عطر آن ماندگار باشد و از هم پاشیده نشود و ش

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید