آراد فود
خانه / پودر سوخاری 200 گرمی / خرید مستقیم پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی

خرید مستقیم پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی

اگرچه غذاهای سوخاری برای رژیم لاغری، چندان مناسب نیستند و ممکن است کالری بالایی داشته باشند؛ اما با این وجود، محبوبیت آنها پابرجا بوده و خیلی از افراد به این غذاها تمایل دارند. اما موضوعی که باید بدان اشاره کرد؛ این است که غذاهای سوخاری، خودبخودی آماده نشده و نیاز به استفاده از چاشنی هایی مثل پودر سوخاری خواهد بود؛ مانند پودر سوخاری پانکو که کیفیت با آن عجین شده است. حال می توانید خرید مستقیم پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی را انجام داده و از آن بهره مند شوید.

خرید مستقیم پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی

مشخصات پودر سوخاری اسپایسی

مشخصات پودر سوخاری اسپایسی طعم های تند و اسپایسی را خیلی ها می پسندند و هر محصولی که با چنین طعمی ترکیب گشته باشد را دوست دارند؛ مانند پودر سوخاری اسپایسی که مزه تند آن، هرگز از ذهن نخواهد رفت؛ به راستی که غذاهای سوخاری تند و آتشین و صدالبته خوشمزه ای را می توان توسط این پودر آماده کرد و روبروی هر یک از مصرف کنندگان قرار داد؛ در ادامه می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم بر مشخصات پودر سوخاری اسپایسی که عبارتند:

  1. این محصول، از حیث ظاهر به انواع مختلفی تقسیم شده که در اشاره به یکی از بهترین انواع پودر سوخاری می توان پودر سوخاری پولکی را نام برد.
  2. این پودر خوشمزه دارای بافت پولکی بوده و ظاهری به همین شکل را هم در انواع سوخاری ها به وجود خواهد آورد.
  3. غذاهایی که با این پودر آماده می شوند؛ در عین تردی، سبک بوده و احساس سنگینی در معده به وجود نمی آورند.
  4. همچنین بافت سوخاری ایجاد شده توسط این پودر هم پوک بوده و این یکی دیگر از مشخصات آن به شمار می آید.
  5. در مورد مواد اولیه بکار رفته در این محصول می توان از یکی از بهترین مواد مانند آرد پروتئین دار صحبت کرد.
  6. بعلاوه باید بگوییم پودر سوخاری اسپایسی، ضمن اینکه طعم تندی را به انواع سوخاری می دهد؛ آنها را حجم بیشتری هم خواهد بخشید.

تولیدکنندگان پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی

تولیدکنندگان پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی محصولات متعلق به برند پانکو، همگی دارای کیفیت ممتاز بوده و پودر سوخاری پانکو هم این چنین می باشد؛ این پودر به تمام انتظارات مصرف کنندگان به خوبی پاسخ داده و سوخاری های متنوع، بی نظیر و بسیار خوش طعمی را مهیا خواهد کرد که شاید تابحال، نظیر آنها را کسی ندیده باشد.

حال با وجود اثبات مزایای این محصول و فروش قابل توجه آن در بازار، تولیدکنندگان رغبت بیشتری برای تولید پودر سوخاری پانکو پیدا کرده و درصدد تولید انبوه آن برآمده اند؛ به موجب این امر، انواع پودر سوخاری پانکو ۲۰۰ گرمی درجه یک تولید و تقدیم بازارهای فروش داخلی و خارجی شده اند؛ لذا از این راه درآمدهای فروش قابل توجهی هم نصیب فروشندگان و صادرکنندگان شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پودر سوخاری تند پانکو

پودر سوخاری جزء یکی از چاشنی های مورد علاقه بسیاری از افراد جامعه است و از آن به عنوان یک طعم دهنده به انواع مختلف مواد غذایی استفاده می شود. معمولا انواع مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید