آراد فود
خانه / پودر سوخاری / سفارش خرید پودر سوخاری پولکی

سفارش خرید پودر سوخاری پولکی

پودر سوخاری پولکی یکی از چاشنی ها و ادویه های بسیار خاصی می باشد که برای ترد و خوش طعم کردن انواع مواد غذایی کاربرد و مصارف فراوانی دارد، به طور کلی سوخاری کردن غذاهای سرخ کردنی باعث ایجاد طعم بی‌نظیر و بافت تردی و کریسپی ایجاد شود و از جذب روغن اضافی بر غذا جلوگیری میکند که بر تغذیه سالم نیز تاثیرگذاری فراوانی دارد، فروشگاه ها و مراکز خرید به دلیل فروش فراوان این محصول روزانه با سفارش و خرید پودر سوخاری گرمی پولکی از کارخانه های تولیدی به قیمت عمده آنها را با کمترین میزان سود برای جلب رضایت مشتریان به فروش می رسانند.

سفارش خرید <a href=پودر سوخاری پولکی” class=”img-responsive aligncenter”>

نحوه تولید پودر سوخاری اعلا

نحوه تولید <a href=پودر سوخاری اعلا” class=”img-responsive aligncenter”> پودر سوخاری اعلا همانگونه که گفتیم یکی از ادویه ها و چاشنی های بسیار نظیری می باشد که به دلیل دادن خاصیت ترد و کریسپی به غذاهای سرخ کردنی باعث محبوبیت بیشتر این نوع مواد غذایی گشته است و همچنین به دلیل کم کردن میزان مصرف روغن برای افرادی که در پی کاهش وزن هستند نیز بسیار مناسب می باشد.

شاید تاکنون برای شما این سوال پیش آمده باشد که مراکز تولیدی و کارخانه ها پودر سوخاری اعلا را در چه شرایط و مراحلی تهیه و تولید می کنند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه تولید این محصول را برای شما عزیزان به صورت مختصر شرح دهیم.

در مرحله اول تولید پودر سوخاری در کارخانه های تولیدی انواع نان های سفید مانند: نان باگت، نان تست، یا نان همبرگر را در در درون دستگاه هایی قرار می دهند تا در مدت زمان کم رطوبت موجود در بین آنها از بین برود و به صورت کامل خشک شود.

در مرحله دوم نان های سفید خشک شده را در درون دستگاه های خاصی قرار می دهند و آنها را خرد می‌کند و بعد از الک کردن، پودر یکدست شده سفید تهیه می‌شود که در این مرحله این پودر دارای طعم خام می باشد و باید به دستگاه‌های دیگری انتقال داده شوند تا با حرارت مشخص شده به صورت یک دست برشته شوند و طعم خامی از آنها گرفته شود.

در مرحله سوم که مرحله آخر می باشد با اضافه کردن ادویه های خاص به آردهای سوخاری شده آنها را طعم دار می‌کنند، و بعد از بررسی کیفیت توسط ناظرین کیفی کارخانه‌ها، و تعیین قیمت پودر سوخاری و چاپ تاریخ تولید و انقضاء، آنها را در بسته بندی های مختلف آماده فروش می کنند.

عرضه انواع پودر سوخاری پولکی

عرضه <a href=انواع پودر سوخاری پولکی” class=”img-responsive aligncenter”> در دهه های اخیر استفاده از انواع مختلف پودر سوخاری پولکی طعم دار و بدون طعم در بین ایرانیان از محبوبیت بسیاری برخوردار گشته است در واقع افراد با مصرف این ادویه‌ و چاشنی در غذاهای سرخ کردنی خود شاهد طعم ترد و کریسپی در غذا می‌شوند و برای کودکانی که میل زیادی برای غذا خوردن ندارند نیز یک گزینه بسیار عالی می باشد که به همین دلیل روزانه مقادیر فراوان از این محصول در تنوع فراوان را در بازار ها به فروش می رسد.

مراکز عرضه و نمایندگی های انواع پودر سوخاری که روزانه در حال خدمت رسانی و فروش عمده این محصول در بازارهای سراسر کشور می باشند و برای جلب رضایت مشتریان خود آنها را به قیمت عمده به فروش می رسانند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پودر سوخاری تند پانکو

پودر سوخاری جزء یکی از چاشنی های مورد علاقه بسیاری از افراد جامعه است و از آن به عنوان یک طعم دهنده به انواع مختلف مواد غذایی استفاده می شود. معمولا انواع مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید