آراد فود
خانه / پودر سوخاری / قیمت عمده پودر سوخاری درجه یک ارزان

قیمت عمده پودر سوخاری درجه یک ارزان

قیمت عمده پودر سوخاری درجه یک در همه جا یکسان نیست و باهم تفاوت هایی دارند. خرید و فروش انواع پودر های سوخاری در کشورمان افزایش یافته است، بیشترین خریداران پودرهای سوخاری، رستوران ها و فست فودی های بزرگ می باشند.

قیمت عمده <a href=پودر سوخاری درجه یک ارزان” class=”img-responsive aligncenter”>

نرخ عمده پودر سوخاری در حجم عمده

نرخ عمده پودر سوخاری در حجم عمدهپودر سوخاری خوشمزه در حجم عمده قیمت های مختلفی دارد، برای خرید پودر ارزان می توانید به کارخانه های تولید کننده مراجعه کنید.

 اگر به دنبال آرد سوخاری فاقد گلوتن برای استفاده در دستور العمل های خود هستید ، می خواهم به شما اطلاع دهم که آرد جو دوسر یکی از بهترین آردهای بدون گلوتن است.  اما صبر کنید ، آرد جو دوسر فاقد گلوتن است؟  به گفته مرکز بیماری های دانشگاه شیکاگو سلیاک ، بله – جو از نظر فنی فاقد گلوتن است زیرا نوع دیگری از گندم ، جو یا دانه چاودار نیستند ، این سه گروه از غلات کامل هستند که به طور طبیعی حاوی گلوتن پروتئین هستند.  به جای داشتن گلوتن ، جو دوسر و بنابراین آرد سوخاری جو دوسر در واقع پروتئینی به نام آوینین دارند.

 جو برای افرادی که حساسیت به گلوتن دارند و یا عدم تحمل گلوتن ، ایمن در نظر گرفته می شوند ، هضم آن برای اکثر افراد آسان تر است و بسیار کمتر احتمالاً باعث واکنش های منفی می شوند.  گزارش ها نشان می دهد که “شاید کمتر از ۱ درصد از بیماران سلیاک نسبت به مقدار زیادی از جو در رژیم های غذایی خود واکنش نشان می دهند.”  (1) بنابراین خبر خوب این است که تا زمانی که شما ۱۰۰٪ آرد جو دوسر خالص را آلوده نکنید که به آردهای غنی از گلوتن آلوده نشده باشد ، برای افرادی که به دنبال اجتناب از گلوتن هستند ، انتخاب بسیار خوبی است.

 آردسوخاری جو دوسر نه تنها فاقد گلوتن است – بلکه دارای مواد مغذی و فواید سلامتی نیز هست.  دقیقاً چگونه آرد جو دوسر می تواند برای سلامتی شما مفید باشد؟  نشان داده شده است که جو دوسر خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر ، کاهش کلسترول خون و موارد دیگر را کاهش می دهد.  (2) از پنکیک های آرد جو دوسر گرفته گرفته تا کوکی های آرد جو دوسر گرفته تا نان آرد جو دوسر ، روش های بسیار زیبایی برای استفاده از این آرد فاقد گلوتن برای به دست آوردن این فواید سلامتی شگفت انگیز وجود دارد.

آرد سوخاری جو دوسر، خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد

 یک مطالعه اپیدمیولوژیک که در بایگانی طب داخلی منتشر شده است ، به بررسی رابطه بین فیبر در رژیم غذایی و خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب (CHD) و بیماری قلبی عروقی (CVD) در ۹،۷۷۶ بزرگسال پرداخته است.  محققان دریافتند که افراد دارای بیشترین فیبر ، ۲۰٫۷ گرم در روز ، ۱۲ درصد کمتر CHD و ۱۱ درصد کمتر CVD در مقایسه با افرادی که کمترین مقدار (پنج گرم در روز) فیبر مصرف می کنند.

 افرادی که بیشترین فیبر در رژیم غذایی را در آب خوردند ، با کاهش ۱۵ درصدی در خطر ابتلا به CHD و کاهش ۱۰ درصدی در خطر ابتلا به CVD ، نتایج چشمگیرتری داشتند.  جو حاوی فیبر محلول و نامحلول است.  این تحقیق تأیید می کند که خوردن غذاهای پر فیبر مانند آرد جو دوسر می تواند به جلوگیری از بیماری های قلبی کمک کند.  

 استفاده از آرد سوخاری، کلسترول را کاهش می دهد

 یکی دیگر از دلایلی که آرد جو دوسر برای قلب بسیار عالی است اینست که نشان داده شده است که کلسترول LDL (“بد”) را کاهش می دهد.  به طور خاص ، این بتا گلوکان (β- گلوکان) است که به طور عمده در دیواره سلولی آندوسپرم موجود در جو موجود است که به نظر می رسد مسئول کاهش کلسترول سرم و کلسترول LDL است.  چگونه کار می کند؟  خوب β- گلوکان یک فیبر محلول بسیار چسبنده است به همین دلیل که از روده کوچک عبور می کند ، در واقع جذب کلسترول در رژیم غذایی را محدود می کند.

 مطالعات اخیر نشان داده است که مصرف مرتب الیاف محلول در آب و چسبناک مانند آنهایی که در آرد جو وجود دارد ، می تواند کلسترول کل و LDL را حدود ۵ تا ۱۰ درصد کاهش دهد.  

آرد سوخاری جو دوسر، به دیابت کمک می کند

 تحقیقات نشان می دهد که در اعتدال ، جو می تواند یک ماده غذایی سالم و مفید برای افراد دیابتی و سایرانی باشد که با مشکلات قند خون دست و پنجه نرم می کنند.  هدف از یک بررسی علمی در سال ۲۰۱۵ ، مشخص شد که آیا مصرف جو دوسر برای بیماران دیابتی مفید است یا خیر.  محققان ۱۴ کارآزمایی کنترل شده و دو مطالعه مشاهده ای کنترل نشده را بررسی کردند و این یافته ها کاملاً چشمگیر است.

 در مقایسه با گروه کنترل ، “مصرف جو دوسر غلظت A1c و قند خون ناشتا و کلسترول تام و کلسترول LDL را به میزان قابل توجهی کاهش داده است”.  نتیجه گیری این بررسی این است که مصرف جو دوسر می تواند از نظر قند خون و همچنین پروفایل های لیپیدی در افراد دیابتی نوع ۲ سودمند باشد ، و این یک افزودنی عالی برای هر برنامه رژیم دیابتی است. 

مرکز پخش پودر سوخاری در پایتخت

مرکز پخش پودر سوخاری در پایتخت، تامین کننده پودر سوخاری در سراسر کشور می باشد.

تاریخچه آردسوخاری جو دوسر و مقایسه آرد

 قدیمی ترین دانه های جو دوسر شناخته شده احتمالاً در مصر در میان بقایای دوازدهمین سلسله دوازده سالگی B.C. یافت شده است.  با این حال ، این جو احتمالاً علفهای هرز بودند که توسط مصریان کشت نمی شدند.  قبل از مصرف جو دوسر به عنوان غذا ، از آنها به صورت دارویی استفاده می شد ، که هنوز هم امروزه وجود دارد.  برخی می گویند قدیمی ترین جو دوسر شناخته شده شناخته شده در غارهای سوئیس از دوران برنز یافت شده است.

 در اوایل قرن ۱۷ ، مهاجران اسکاتلندی جو دوسر خود را به آمریکای شمالی آوردند.  امروزه برخی از بزرگترین تولیدکنندگان تجاری جو نیز شامل ایالات متحده ، آلمان و لهستان می شوند.  (13)

 آرد جو دوسر یک انتخاب کامل آرد بدون گلوتن است وقتی یک دستور غذا نیازی به گلوتن ندارد.  این عطر و طعم غنی و مغذی را به هر نوع دستور غذا اضافه می کند.  به عنوان مثال ، در کوکی ها بسیار عالی است و باعث می شود آنها حتی از حالت طبیعی هم شیرین تر شوند.  همچنین از طرف مثبت ، آرد جو دوسر تمایل دارد تا کالاهای پخته شده نسبت به آرد گندم مرطوب شود.  می توان آن را به طور مساوی در دستور العمل های آرد فاقد گلوتن مبادله کرد: آرد برنج ، آرد ارزن و آرد سورگوم.

 متأسفانه برای غذاهای پخته شده که نیاز به افزایش دارند ، آرد جو دوسر را باید با آردهای دیگر ترکیب کرد.  از طرف دیگر ، آرد طلایی ، آرد سبوس دار با طعم ملایم است که در اکثر دستور العمل ها می تواند به مقدار مساوی آرد سبوس دار یا تمام عیار جایگزین شود.  بعضی اوقات ممکن است از آرد کمی لکه دار استفاده کنید زیرا این محلول در آب بیشتر است.  برخلاف آرد جو دوسر بدون گلوتن ، آرد نطفه دار حاوی مقداری گلوتن است (به همین دلیل می توان آرد همه منظوره را به راحتی جایگزین کرد) ، اما به نظر می رسد برای بسیاری از افراد بهتر از گندم یا آرد همه منظوره هضم می شود.  .

بازار خرید انواع پودر سوخاری در کشور

بازار خرید <a href=انواع پودر سوخاری در کشور” class=”img-responsive aligncenter”>در جواب اینکه پودر سوخاری چیست؟ باید به سراغ اینترنت بروید، بازار خرید انواع پودر سوخاری در کشور پیشرفت خوبی داشته است.

حقایق تغذیه آرد سوخاری جو دوسر

 آردسوخاری جو دوسر از جو ایجاد می شود.  جو دوسر چیست؟  جو دوسر (Avena sativa) نوعی از غلات غلات است که برای دانه آن رشد می کند.  دانه را جو دوسر نیز می گویند.  جو در جوهای معتدل بهتر رشد می کند.

 مانند جو ، آرد مواد مغذی زیادی را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد و من شرط می بندم شما به ویژه از پروتئین موجود در آن تعجب کنید.

سفارش خرید پودر سوخاری از فروشگاه های معتبر

برای سفارش خرید پودر سوخاری می توانید به فروشگاه های معتبر و سایت های اینترنتی مطمعن مراجعه نمایید.

استفاده از آرد سوخاری جو دوسرفشار خون را کاهش می دهد،

 آردسوخاری جو دوسر تهیه شده از جو کاملاً خالص نیز ممکن است به فشار خون شما کمک کند.  یک مطالعه جدید نشان می دهد که اضافه کردن جو به رژیم غذایی استاندارد آمریکایی می تواند به کاهش فشار خون سیستولیک و دیاستولیک در افرادی که فشار خون خفیف یا مرزی دارند ، کمک کند.  به طور خاص ، افرادی که جو غنی از فیبر محلول را به رژیمهای غذایی روزانه خود اضافه کردند ، افت ۷٫۵ واحد در فشار خون سیستولیک و ۵٫۵ واحد کاهش فشار خون دیاستولیک را تجربه کردند.  در همین حال ، گروه کنترل در فشار خون سیستولیک یا فشار خون دیاستولیک تقریباً تغییری ایجاد نکرده است.  

 

 اگر تاکنون یک کاسه بلغور جو دوسر را برای صبحانه خورده اید ، با این که چگونه جو می تواند شما را تا زمان وعده غذایی بعدی خوب نگه دارد ، آشنا هستید.  از آنجایی که آرد جو دوسر واقعاً فقط جو را کاملاً خاکی کرده است ، اضافه کردن آن به وعده های غذایی و دستور العمل های شما همچنین می تواند بعد از مصرف احساس رضایت بیشتری داشته باشد. تحقیقات علمی منتشر شده در ژورنال اروپایی تغذیه بالینی با هدف تولید یک شاخص سیری معتبر از غذاهای معمولی.  بسیاری از غذاهای مختلف مورد آزمایش قرار گرفتند ، و جو دوسر جو به رتبه اول در بین غذاهای صبحانه و به طور کلی شماره ۳ داده شد. یک بررسی علمی منتشر شده در سال ۲۰۱۶ نشان می دهد که احتمالاً محتوای بتا گلوکان جو دوسر که چنین تأثیر مثبتی بر درک سیری دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

سفارش خرید پودر سوخاری پولکی

پودر سوخاری پولکی یکی از چاشنی ها و ادویه های بسیار خاصی می باشد که برای ترد و خوش طعم کردن انواع مواد غذایی کاربرد و مصارف فراوانی دارد، به طور کلی سوخاری کردن

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید