آراد فود
خانه / پودر مرینت / قیمت عمده پودر مرینت نرمال

قیمت عمده پودر مرینت نرمال

قیمت عمده پودر مرینت نرمال کمتر از قیمت خرده می باشد البته مرغوبیت، نوع طعم دهنده آن، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند.

پودر مرینت یا سوخاری برای نرم و ترد کردن غذاهایی مانند تکه های مرغ، گوشت و… استفاده می شود علاوه بر این باعث خوش طعم و زیبایی شدن شکل ظاهری غذا هم می شود به همین دلیل طرفداران و مصرف کنندگان آن روز به روز افزایش یافته است.

قیمت عمده پودر مرینت نرمال

مرینت کردن مواد غذایی چگونه است؟

مرینت کردن مواد غذایی چگونه است؟ مرینت کردن مواد غذایی همان خوش طعم کردن غذا ها می باشد و هر آشپزی دستور و روش خاصی را برای طعم دادن مواد غذایی به کار می گیرد به عنوان نمونه برای پخت و کباب کردن گوشت لازم است آن را مرینت یا همان طعم دار کنید برای این منظور باید آن را داخل مواد مرینت بگذارید که بسته به نرمی و سفتی گوشت یا مواد غذایی مورد نظر مدت ماندن آن در مواد مرینت متفاوت است.

استفاده از پودر سوخاری مرینت یکی از روش هایی می باشد که برای خوش طعم کردن غذا ها استفاده می کنند مرینت کردن مواد غذایی باید به صورتی باشد که کاملا پودر مرینت یا دیگر موادی که برای مرینت استفاده شده است کاملا روی مواد غذایی را پوشش دهند در این جا لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که گذاشتن مواد غذایی داخل مواد مرینت نباید بیش تر از ۲۴ روز طول بکشد.

توزیع بی واسطه پودر مرینت نرمال

توزیع بی واسطه پودر مرینت نرمال توزیع بی واسطه پودر مرینت نرمال نقش مهمی روی افزایش میزان فروش داشته است چون محصول با کیفیت بالا و با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان گذاشته می شود علاوه بر این مزیت های استفاده از پودر سوخاری مرینت باعث شده توزیع آن بازار گرمی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • استفاده از پودر سوخاری مرینت علاوه بر این که مواد غذایی را سوخاری می کند بلکه می تواند طعم و مزه غذا ها را دو چندان نماید به همین دلیل فروشندگان پودر مرینت توانسته اند فروش خوبی را کسب کنند.
  • شما می توانید با توجه به ذائقه خود مواد دیگری هم به پودر سوخاری مرینت اضافه کنید به عنوان نمونه اگر دوست دارید طعم غذای شما تند باشد می توانید فلفل به غذایی خود اضافه نمایید و یا اگر طعم سبزیجات را دوست دارید می توانید سبزیجاتی مانند جعفری، سیر، پیاز و… را به پودر مرینت خود اضافه کنید.
  • در شکل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید با توجه به بافت و اندازه مواد غذایی گوشتی نوع پودر را انتخاب و خریداری نمایید و همین باعث شده خرید پودر مرینت تازه بازار گرمی پیدا کند.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

خرید انواع پودر مرینت کنتاکی

انواع پودر مرینت کنتاکی که برای مزه دار کردن و خوش طعم نمودن مرغ از آن استفاده می شود، به صورت بسته بندی و بهداشتی در مراکز خرید موجود است. مواد تشکیل دهنده در

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید