آراد فود
خانه / آرد سوخاری / مراکز فروش آرد سوخاری طعم دار

مراکز فروش آرد سوخاری طعم دار

آرد سوخاری خانگی را از نان های حجیم درون باگت، نان سوخاری خشک شده یا نان تست بیات شده تهیه می شود که آن ها را آسیاب می کنند. برای تهیه آرد سوخاری طعم دار کافی است مقدار ماده دیگر از قبیل فلفل،  لیمو و غیره به آن اضافه کرد. آرد سوخاری را برای سرخ کردن مرغ، قارچ، نکات، ماهی و میگو مورد استفاده قرار می گیرد.

مراکز <a href=فروش آرد سوخاری طعم دار” class=”img-responsive aligncenter”>

معرفی انواع آرد سوخاری طعم دار

معرفی انواع آرد سوخاری طعم دار برای تهیه آرد سوخاری طعم دار خانگی کافی است نان سوخاری، نان جو، نان تست، نان باگت و غیره را با دست به تکه ریز تقسیم کرد و آن ها را در سینی قرار داد تا خشک شود و رطوبت آن کاملا از بین رود و آن ها را آسیاب کرد تا به تکه های خیلی ریز تبدیل شود و بعد پودر ها را از صافی عبور داده تا تکه های درشت آن جدا شود و فقط آرد آن باقی بماند و آرد ها را در ظرف ریخته و مقداری طعم مورد نیاز از قبیل لیمو، فلفل، پودر سیر، پودر پیاز، زرد چوبه و آویشن را به آرد ها اضافه کرد و آن ها را در تابه ریخت و حرارت داد تا زمانی که رنگ آن مایل به قهوه ای شود  و زمانی که قهوه ای رنگ شد آرد سوخاری طعم دار آماده می باشد و در یک ظرف قرار داده و آن را درون یخچال یا جای خنک قرار دهید. انواع آرد سوخاری طعم دار در باز موجود می باشد و افراد به راحتی می توانند در خانه آن را تهیه کنند. و هم چنین می توان پودر آرد را در سینی فر قرار داد تا حرارت دهید و کاملا خشک شود.

بهترین و با کیفیت ترین آرد سوخاری، آردی است که از کناره های نان تست تهیه شده باشد. در صنعت آرد سوخاری را دوبار حرارت می دهند و به همین دلیل ماده سرطانی آن افزایش می یابد و باعث بروز سرطان می شود که مصرف آن مخصوصا صنعتی منع می شود زیرا خطرناک می باشد. در صنعت امکان دارد نان های تست فاسد را خشک کنند و به پودر سوخاری تبدیل کنند و برای این که مشخص نشود آن را طعم دار می کنند تا بوی بد آن مشخص نشود.

هنگام خرید باید به نوشته ها و توصیه های روی پاکت دقت شود و باید به تاریخ تولید، تاریخ انقضا، مواد تشکیل دهنده آن، سریال، مهر وزارت بهداشت و غیره دقت نمایید. و هم چنین باید در جای خشک و خنک نگهداری شود.

تولید کننده آرد سوخاری طعم دار

تولید کننده آرد سوخاری طعم دار تولید کنندگان آرد سوخاری می توانند با تولید آرد سوخاری با کیفیت و مرغوب فروش خوبی به همراه سود زیاد داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع بی واسطه آرد سوخاری کتلت

کتلت یک غذای سالم و مقوی است که طرز تهیه آن فوت و فن مخصوص به خود را دارد، اگر می خواهید کتلتی خوشمزه بپزید که طعم و عطر آن ماندگار باشد و از هم پاشیده نشود و ش

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید