آراد فود
خانه / آرد سوخاری / مرکز خرید آرد سوخاری قرمز

مرکز خرید آرد سوخاری قرمز

امروزه به دلیل مصرف بالای افراد به غذاهای فست فودی، کاربرد محصول آرد سوخاری قرمز و طلایی در بین مراکز فست فودی بسیار افزایش یافته، به طوری که تولیدکنندگان میزان تولیدات این نوع آرد را افزایش داده اند و آن را به صورت بسته بندی شده به مشتریان ارائه می دهند، از این رو مشتریانی که به صورت عمده به مصرف این نوع آرد می پردازند، لذا برای خرید عمده بهتر است به مرکز تولید این محصول مراجعه کرده و به خرید آرد سوخاری به صورت عمده بپردازند.

مرکز خرید آرد سوخاری قرمز

بیشترین کاربرد آرد سوخاری قرمز چیست؟

بیشترین کاربرد آرد سوخاری قرمز چیست؟

همانطور که گفتیم بیشترین کاربرد آرد سوخاری قرمز را در مراکز فست فودی و برخی از رستوران های مدرن دارند، که در واقع این مراکز از این نوع آرد سوخاری برای سوخاری کردن انواع مرغ و ماهی و همچنین سوخاری هات داگ ها و سبزمینی ها استفاده می کنند، لذا به دلیل استفاده بالا این مواد در این مراکز، میزان خرید آرد سوخاری نیز بسیار بالا می باشد.

از این رو بیشترین استفاده از آرد سوخاری قرمز برای محصولات گوشتی بوده که به دلیل داشتن طعم بسیار خوب، علاوه بر سوخاری کردن مواد غذایی موجب خوش طعم کردن غذا نیز می شود.

نکته قابل تاملی که وجود دارد این است که در بازار مصرف دو نوع سوخاری وجود دارد، که شامل پودر سوخاری و آرد سوخاری بوده، لذا تفاوت این دو بسیار بوده به طور مثال، از پودر سوخاری که بیشتر به صورت آسیاب شده می باشد و از خورد شده انواع نان ها به خصوص نان تست نیز می توان، آن را تهیه کرد، بیشتر برای برشته شدن انواع غذاهایی از قبیل مرغ، و یا فلافل مورد استفاده قرار می گیرد، و اما آرد سوخاری را بیشتر افراد در داخل برخی از غذاها نیز استفاده می کنند، که این نوع آرد علاوه بر سوخاری کردن غذا موجب طعم دهی آن نیز شده و از وا رفتن غذا نیز جلوگیری می کند لذا بهترین نوع مواد غذایی برای تهیه انواع شامی می باشد.

پخش مستقیم آرد سوخاری قرمز

پخش مستقیم آرد سوخاری قرمز

در حال حاضر به دلیل استفاده بالای آرد سوخاری قرمز به علت رنگ و طعم بسیار خوبی که به همراه دارند، میزان تولیدات این نوع مواد خوراکی افزایش یافته و بیشتر تولید کنندگان این محصول را خریداری کرده و در منزل نیز می توانند از آن در تهیه انواع غذاها استفاده کنند.

از این رو خریدارانی که به صورت عمده به مصرف این نوع آرد می پردازند و میزان استفاده آن ها از این محصول بسیار بالا بوده، لذا این افراد برای خرید عمده می توانند به مراکز تولید و پخش آرد سوخاری رفته و این محصول را به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه با قیمت پایین تری خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع بی واسطه آرد سوخاری کتلت

کتلت یک غذای سالم و مقوی است که طرز تهیه آن فوت و فن مخصوص به خود را دارد، اگر می خواهید کتلتی خوشمزه بپزید که طعم و عطر آن ماندگار باشد و از هم پاشیده نشود و ش

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید